برگزاری دوره دوازدهم جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران

دوره دوازدهم جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران، با هدف تکریم خیرین نیک‌اندیش، حمایت از تحقق اهداف کمی و کیفی دانشگاه و توسعه مشارکت‌های مردمی، با حضور جمع کثیری از نیکوکاران، مسئولین، اعضای هیئت علمی، کارمندان، شرکت‌های حامی، دانش‌آموختگان، دانشجویان و پیشکسوتان در روز سه‌شنبه مورخ هجدهم اردیبهشت 1403 در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و دکتر محمود کمره‌ای رییس هیئت مدیره بنیاد حامیان، در ضمن سخنان‌شان به 1757 سال سنت دانشگاهی در ایران و 90 سالگی دانشگاه تهران به عنوان نماد این فخر ملی پرداختند و از ارزش و اهمیت تکریم خیرین، نیکوکاری در زمینه علم و حمایت از دانشگاه برای تداوم این مسیر باارزش سخن گفتند.

در دوره دوازدهم جشنواره خیرین و واقفین، به پاس همراهی ارزشمند نیکوکاران در زمینه بورسیه دانشجویان، ارتقا زیرساخت‌های دانشگاه تهران و حمایت از برگزاری رویدادها و مراسم‌ها، از ۳۰۳ خیر نیک‌اندیش با اهدای نشان نیکوکاری زرین بنیاد، نشان نیکوکاری زرین جشنواره، لوح احسان و تندیس جشنواره تقدیر به عمل آمد.

به برکت وجود نیکوکاران، حمایت از نهاد علم در حال گسترش است. بذری که کاشته‌شده، حالا دارد ثمره می‌دهد و البته باید به بالندگی‌اش توجه بیش‌تری کرد تا مزه شیرین محبتی خردمندانه را به دانشجویان و دانش‌دوستان بیش‌تری بچشاند و سازنده آینده سرزمین عزیزمان باشد.

در سال 1402، 1200 نفر از خیرین و واقفین، مجموعا با مبلغی بالغ بر 300 میلیار تومان، در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی و رفاهی از دانشگاه تهران حمایت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *